Prekių Pristatymo Sąlygos

  • Gavus apmokėjimą ir patvirtinus užsakymą, gamybos ir išsiuntimo procesas užtrunka 2-3 sav. Produktai yra gaminami individualiai pagal užsakymą, todėl tikslesnę gamybos trukmę galite rasti kiekvieno produkto aprašyme. Pagal atskirą susitarimą galimas ir trumpesnis gamybos laikas. Paruošus užsakymą, supakuojame ir išsiunčiame registruota siunta (Lietuvos Paštas, pristatymas 3-5 d.d) arba į LP EXPRESS terminalus (pristatymas 1-2 d.d). Dėmesio! Dėl susidariusios situacijos ryšium su COVID-19, siuntinių pristatymas gali būti daug ilgesnis nei įprastai!  
  • Jeigu kyla klausimų dėl gamybos termino, kuris siuntimo būdas būtu greitesnis ar geresnis, ar galimas siuntimas į tam tikrą užsienio šalį ir kt., susisiekite el.paštu cozyhomeideas1@gmail.com arba telefonu +37061015283 , o mes pasistengsime atsakyti bei padėti ir pasirūpinsime, kad Jūsų norai taptų realybe!
  • Jeigu negaunate siuntos ar iškilo problemų (siunta pažeista) kuo skubiau susisiekite el.paštu cozyhomeideas1@gmail.com arba telefonu +37061015283.