Are you at the right place ?

Are you at the right place ?

Apie mus

 šeimos židiniai molinės žvakidės unikalus rankų darbo namų dekoras vestuvių gimtadienio dovanos dariaus keramika  šeimos židiniai molinės žvakidės unikalus rankų darbo namų dekoras vestuvių gimtadienio dovanos dariaus keramika šeimos židiniai molinės žvakidės unikalus rankų darbo namų dekoras vestuvių gimtadienio dovanos dariaus keramika šeimos židiniai molinės žvakidės unikalus rankų darbo namų dekoras vestuvių gimtadienio dovanos dariaus keramika

Sveiki, užsukę į mūsų jaukų kampelį!

Kaip jau tikriausiai supratote, mes mėgstame mielas ir jaukias namų dekoro detales. Siūlome daugybę mūsų rankų darbo keramikos gaminių. Bet kuris iš jų gali būti unikali dovana ypatingoms gyvenimo progoms, nuo gimtadienio iki motinos dienos, vestuvių ir dar daugiau!

Mes esame vyras ir žmona, dirbantys bei kuriantys kartu. Aš vardu Ilona, mėgstu įvairius rankdarbius, o mano vyras Darius - keramikas. Esame romantiški ir šiek tiek sentimentalūs, galbūt tai Jums pavyks įžvelgti ir pajusti mūsų gaminiuose. Tryse su sūneliu gyvename vaizdingame Aukštaitijos kampelyje, tolėliau nuo didžiųjų miestų triukšmo.

Nors Darius anksčiau mokėsi keramikos ir dirbo šioje srityje, tačiau kai susipažinome, jis darbavosi visai kitoje sferoje ir buvo beveik pamiršę molį. Ir nors abu buvome panirę į darbus ofise, tačiau Dariaus mintys pastoviai grįždavo prie keramikos. Kai pamačiau keletą jo dirbinių, tapo akivaizdu, kad jo aistrą moliui reikia atgaivinti ir prikelti naujam gyvenimui!

Grįžimas prie keramikos prasidėjo lėtai ir neskubant... Tiesiog vieną dieną mūsų namuose nedrąsiai atsirado pirmasis molio gabalas. Vėliau, prie molio prisijungė glazūros. Po jų ėmė daugėti įvairių keramikai skirtų įrankių. Viskas įsisuko ir įsibėgėjo... Buvau labai laiminga matydama, kaip spindi Darius akys dirbant su moliu, prisimenant jau primirštus įgūdžius! Kiekvieną dieną jis vis daugiau laiko praleisdavo keramikos dirbtuvėse. Kol galiausiai atėjo laikas apsispręsti, rizikuojam viskuo ir "pasineriam" į molį ar vis gi ramiai "nusėdam" ofisuose...

Praėjo jau penkeri metai, kaip "Dariaus keramika" (CozyHomeIdeas) yra mūsų šeimos pagrindinis užsiėmimas ir pajamų šaltinis.

Ir mes tikrai nebesižvalgome atgal! :)

 

Su meile,
Ilona and Darius